Česká Hasičská Sportovní Federace, sportovní svaz hasičů, z.s.

Výsledky XXIV. ročníku přeboru profesionálních hasičů, Policie ČR a zaměstnanců MV v orientačním běhu 2017

Ve dnech 30. - 31. května 2017 proběhl u Bělečského Mlýna nedaleko Hradce Králové 24. ročník Přeboru profesionálních hasičů, Policie ČR a zaměstnanců MV v orientačním běhu. Do závodu jednotlivců a tříčlenných štafet se přihlásilo celkem přes 60 závodnic a závodníků.

Především první den potrápilo všechny obrovské horko a tak se i v rovinatém terénu jednalo o velmi náročný závod. S tratěmi o délce 5,0 až 7,1 km se ale nakonec všichni dokázali vypořádat. Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje naprosto skvěle reprezentoval Jan Petr, který závod jednotlivců vyhrál. Mezi dalšími účastníky byli Ladislav Žák (5. místo), Radek Musil (8. místo) a Kateřina Stěhulová (5. místo v kategorii žen, všichni v kategorii Hasiči do 40 let). Liberečtí muži pak zabodovali i v těžké konkurenci 20 štafet a vybojovali krásné třetí místo. Vítězi se stali s velkým náskokem reprezentanti Spolkové policie z Německa.

Autor: por. Mgr. Zdenka Štrauchová

Další fotky budou vloženy v příštím týdnu.

štítky: Orientační běh