Česká Hasičská Sportovní Federace, sportovní svaz hasičů, z.s.

Výsledky Přeboru HZS ČR, PČR a zaměstnanců MV v Orientačním běhu 2015

Ve dnech 13.10 – 14.10. 2015 proběhl již tradiční závod v Orientačním běhu profesionálních hasičů, policistů a zaměstnanců MV. Závody pořádal HZS územního odboru Ústí nad Orlicí ve spolupráci s  HSK Ústí nad Orlicí.

Celý průběh závodů se odehrával na Orlické chatě „U Rampušáka“ v okolí Zemské brány v Orlických horách.

Na start se postavilo ve 4 kategoriích celkem 43 závodníků.

První  den byl odstartován závod jednotlivců po jednotlivých kategoriích kolem vojenského zařízení Adam. Všichni závodníci doběhli do cíle ve stanoveném časovém limitu se všemi kontrolami.

Druhý den  byl oproti jiným letům závodem dvoučlenných štafet. Trať byla  pro všechny závodníky téměř stejná s libovolným postupem. Kontroly byly  po bunkrech a kolem Zemské brány. I pro nepříznivé počasí (pršelo celý den), všichni závodníci zdárně doběhli do cíle.

Celé dvoudenní sportovní klání bylo ukončeno vyhlášením výsledků, předáním pohárů a drobných upomínkových předmětů.