Česká Hasičská Sportovní Federace, sportovní svaz hasičů, z.s.

Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu 2016 vyhrál dobrovolný hasič Jan Kučera z Rokytnice nad Jizerou

25. leden 2016 byl v Herlíkovicích vyhrazen dalšímu ročníku Open přeboru HZS ČR a mistrovství České hasičské sportovní federaci v obřím slalomu. Na startu se sešlo více než 70 závodníků v celkem pěti kategoriích rozdělených podle věku a pohlaví. Závodilo se na sjezdových lyžích a snowboardu.

Absolutním vítězem se stal Jan Kučera z JSDH Rokytnice nad Jizerou. Nejrychlejší ženou byla Ivana Césarová z HZS hl. m. Prahy.

Akci pořádal Sportovní klub pražských hasičů za podpory České hasičské sportovní federace, HZS hl. m. Prahy a GŘ HZS ČR. Sponzoři akce byli Svijany, časopis Snow, Nordic a provozovatel Skiareálu Herlíkovice společnost Snowhill. Mediálním partnerem závodu byl zpravodajský web Pozary.cz

Kompletní výsledky jsou přílohou článku.