Česká Hasičská Sportovní Federace, sportovní svaz hasičů, z.s.

Dobrušský nohejbal trojic 2014

Ve čtvrtek 4. září 2014 se v areálu požární stanice v Dobrušce uskutečnil již 8. ročník turnaje v nohejbale trojic. Soutěž pořádal SK hasičů Královéhradeckého kraje ve spolupráci s Českou hasičskou sportovní federací a HZS KHK.

Na dvě bezvadně připravená antuková hříště nakonec přijelo změřit své síly 8 družstev HZS. Od samého rána počasí přálo a příjemnou atmosféru turnaje umocňovalo i skvělé občerstvení, o které se postarali příslušníci dobrušské stanice.

Díky menšímu počtu zúčastněných družstev se hrálo systémem každý s každým na dva vítězné sety. 4 družstva s největším počtem vyhraných setů postoupila do bojů o nejvyšší příčky. Po urputných a někdy velice vyrovnaných utkáních se ve finále utkaly družstva HZS Praha a Jičín. Pražské družstvo nakonec předvedlo o něco větší zkušenost a již po čtvrté turnaj vyhrálo. Třetí místo obsadilo domácí družstvo z Dobrušky, když v „malém“ finále porazilo tým z HZS Trutnov.

Soutěžící si z Dobrušky kromě skvělých sportovních zážitků odvezly poháry, které daroval starosta města a hodnotné ceny věnované sportovním klubem HZS KH kraje ve spolupráci s Českou hasičskou sportovní federací.